Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Фахівець БВПД розповів школярам про безпеку в інтернеті

З метою привернути увагу підлітків до питання насилля засобами Інтернету, 4 червня начальник Машівського бюро правової допомоги Максим Дворовенко для учнів 7-го класу Машівського ліцею провів інтерактивний захід на тему «Інтимні селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?».

Під час заходу фахівець бюро правової допомоги поінформував про безпеку в Інтернет-просторі, обговорив з учнями такі поняття, як секстинг та онлайн-грумінг, розповів про алгоритми дій, щоб не потрапити у таку ситуацію та як себе поводити в соціальних мережах.

«Для того, щоб дізнатися наскільки прийнятною є інформація та фото, які ви бажаєте опублікувати, доцільно скористатися своєрідним тестом «Білборд» та відповісти на питання: «Чи готовий(а) я побачити цю інформацію/фото на білборді або стінах біля входу в мою школу?» і все стане зрозумілим», – порадив Максим Дворовенко.

Учні переглянули відеоролик «ONLINЕ сексуальне насильство», зміст якого змусив замислитися старшокласників над питанням відповідальності за власні вчинки, сприяв формуванню толерантного ставлення до однолітків, націлював шукати вихід з нестандартних ситуацій.