Ви тут:
Суспільство 

Ера нових технологій: через рік з’являться перші пристрої з роз’ємами USB 4

Ще на початку березня галузева організація USB Implementers Forum (USB-IF), що розвиває і просуває технологію USB, поділилася першими подробицями про наступну версію популярного інтерфейсу – USB 4.

Як повідомляє ITC.ua, в основі USB 4, назад сумісного з попередніми версіями стандарту USB, лежить технологія Thunderbolt 3 зі швидкістю передачі даних до 40 Гбіт / с – це вдвічі більше в порівнянні з нинішнім стандартом USB 3.2. Вперше анонсуючи стандарт USB 4 в березні організація USB-IF обіцяла опублікувати фінальні специфікації в середині року.
Специфікації наступного покоління інтерфейсу USB зараз мають номер версії 0.7. У той же час представники USB-IF запевнили, що процес розробки просувається досить швидко, і фінальні специфікації можуть з’явитися до кінця літа. У USB-IF роздумують над випуском нового логотипу і системи маркування, що дозволить легко відрізнити роз’єм з підтримкою USB 4 від інших USB Type-C, що підтримують більш старі версії стандарту.

Очікується, що перші пристрої, що підтримують стандарт USB 4, надійдуть в продаж ближче до сезону різдвяних і новорічних свят 2020 року. З огляду на, що USB 4 створений на базі протоколу Thunderbolt 3, насамперед він повинен з’явитися в комп’ютерах на базі апаратної платформи Intel.