Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Державна виконавча служба Полтавщини допомогла працевлаштуватися 32-ом боржникам

У січні цього року Міністерство юстиції України та  Державна служба зайнятості підписали меморандум про співробітництво. Завдяки такій співпраці на Полтавщині працевлаштовано 32 боржники, з яких 29 – платники аліментів, повідомили у прес-службі ГУТЮ в Полтавській області.

«Загалом у рамках співпраці, ми надали консультації понад 1,8 тис. громадян, з яких 130 звернулося до центрів зайнятості. Та на сьогодні маємо підтвердження про працевлаштування 32 боржників», – розповів очільник юстиції у Полтавській області Олег Тимченко.

Метою співпраці є сприяння в працевлаштуванні боржників, для погашення їхньої заборгованості.

«Ми пропонуватиємо боржникам добровільно працевлаштуватися на роботу. Якщо вони не хочуть самостійно працювати й отримувати дохід, щоб виконувати свій обов’язок перед дітьми, ми направлятимемо їх на роботу через інструмент суспільно корисних робіт», – додав Олег Тимченко.

Нагадаємо, що з початку року державні виконавці стягнули із батьків-аліментників понад 135 млн грн, з яких майже 60 млн грн завдяки застосуванню різноманітних засобів примусового впливу на боржників передбачених законами #ЧужихДітейНеБуває. За аналогічний період минулого року державні виконавці стягнули 88 млн грн, що на 47 млн грн менше ніж цьогоріч.