Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство 

День без поліетилену: полтавців закликають 3 липня долучитись до всеукраїнської акції

“Людина не може жити тільки без кисню. Без решти речей – може. Думаю, що один день без поліетиленових пакетів українці зможуть прожити без втрат та психологічних травм”. Про це міністр екології та природних ресурсів України написав на своїй сторінці у Facebook.

“Я як міністр екології закликаю зробити це 3 липня у Міжнародний день відмови від поліетиленових пакетів (International Plastic Bag-Free Day). Щоб мій заклик не залишився просто хорошою пропозицією, ми разом із Програмою розвитку ООН, міжфракційним об’єднанням депутатів “Зелена енергія змін” та Zero Waste Alliance Ukraine вирішили в цей день провести загальноукраїнську акцію “День без поліетилену”, – зазначив він.

3 липня Смерак пропонуємо спробувати добу пожити без пластику всім:

– закладам торгівлі та послуг, супермаркетів, магазинів, ринків тощо (листи-запрошення приєднатися до акції вже за мої підписом розіслано великим загальноукраїнським мережам торгівлі)

– українцям, хто хоче бути відповідальним та турбуватися про довкілля

На його думку, це допоможе:

– разом формувати нову екологічну поведінку

– спробувати у повсякденному житті застосувати модель поведінки, притаманну для жителів ЄС 

– привернути увагу до проблеми надмірного споживання одноразових пластикових виробів та, як наслідок, непоправного забруднення довкілля пластиковими відходами.

– сприяти популяризації доступних екологічних рішень на заміну пластику серед споживачів торговельних мереж, супермаркетів та магазинів роздрібної торгівлі.