Ви тут:
Суспільство 

Буде дешевше: відомий європейський автобусний лоукостер заходить в Україну

11 червня представники компанії FlixBus проведуть у Києві свою першу в Україні прес-конференцію, на якій будуть розповідати про початок роботи у нашій країні.

Як повідомляє ЦТС з посиланням на представників компанії, Гендиректор компанії в Польщі та Україні Міхал Леман розповість про плани розвитку FlixBus на українському ринку, про бізнес-моделі FlixBus і співпрацю з місцевими автобусними компаніями, а також про новий стандарт міжміських автобусів для України.

Перші рейси до ЄС з чотирьох міст України компанія запустила ще у 2017 році. Автобуси з Києва, Львова, Рівного та Житомира почали їздити до Польщі (Краків, Катовіце) і Чехії (Острава, Прага, Брно). Мінімальна ціна квитка зі знижкою, наприклад, Київ-Прага, становила 5 євро, а час у дорозі – близько доби.

Правда, тоді в компанії розповіли про те, що перевезення до та з України буде здійснювати партнер Flixbus – чеська компанія Umbrella. Це типовий порядок для роботи Flixbus, адже компанія співпрацює з більш ніж 250 регіональними партнерами-перевізниками, які мають загальну систему продажу квитків та загальний бренд.

У данний час з українських міст в системі FlixBus присутній лише Київ. Ціна квитків — від 499 грн (до Ряшів) до 2149 грн (до Ессен).

поширити новину: