Ви тут:
Суспільство 

Бойовики на Донбасі створюють мобільні артилерійські групи, — розвідка

За інформацією Головного управління розвідки Міністерства оборони України, командування ЗС РФ посилює бойові спроможності передових підрозділів 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ. Про це повідомляє прес-служба Міноборони України.

Зокрема, зросла інтенсивність тренувань чергових мінометних та артилерійських розрахунків. Крім того, противником створюються так звані “кочуючі” (мобільні) артилерійські та мінометні групи, переміщення яких здійснюється з порушенням Мінських домовленостей щодо відведення важкого озброєння від лінії зіткнення.

Для підвищення рівня навиків екіпажів самохідних артилерійських установок та мінометних розрахунків до швидкого розгортання і ведення вогню з непідготовлених й закритих позицій до їх підготовки залучаються кадрові російські офіцери-артилеристи.

“Для ефективного застосування зазначених мобільних груп активно використовуються безпілотні літальні апарати, польоти яких коригуються з роботою постів радіоелектронного придушення російсько-окупаційних військ”, – йдеться у повідомленні.