Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Білл Гейтс назвав свою найбільшу помилку

Засновник Microsoft згадав часи, коли під його керівництвом приймалися важливі рішення щодо мобільної операційної системи компанії, про яку зараз вже ніхто й не згадує.

Як повідомляє ITC.ua, у свіжому інтерв’ю під час заходу, організованого венчурним фондом Village Global, один з найбагатших людей на планеті відверто зізнався, що вважає головним недоліком Microsoft програш Google на ринку мобільних ОС.

“У світі програмного забезпечення, особливо [програмних] платформ, переможець отримує все. І тому найбільша помилка – моє невміле керівництво, через якого Microsoft не змогла досягти такого ж успіху на [ринку мобільних ОС], як Android. Я маю на увазі, що Android – це стандартна мобільна платформа, яка працює нема на пристроях Apple. У Microsoft були великі шанси на перемогу. І це дійсно той випадок, коли переможець отримав все. Якщо у вас тільки половина додатків або навіть 90% додатків – ви на порозі загибелі. Є місце тільки для однієї операційної системи не від Apple, і яка ціна питання? $ 400 млрд, які просто перемістилися б з компанії G в компанію M”, – зізнався Гейтс.

Вільям Генрі Гейтс III (англ. William Henry “Bill” Gates III) – американський бізнесмен, інвестор, автор, філантроп і засновник корпорації Майкрософт, співголова Фонду Білла і Мелінди Гейтс. Протягом кар’єри в Microsoft, Гейтс займав позиції голови ради директорів, CEO та головного архітектора, одночасно до травня 2014 також будучи найбільшим акціонером.