Ви тут:
Суспільство Україна 

Адміністрація Зеленського переїжджає з АП в Український дім: як виглядає новий офіс Президента

Адміністрація Володимира Зеленського з будівлі Адміністрації Президента на Банковій переїжджає в Український дім. Сьогодні Президент з командою показали і розказали, як буде реорганізована нова адміністрація, як виглядатиме новий офіс президента у центрі столиці і куди виходитимуть його вікна.

20 червня Зеленський підписав Указ про реорганізацію АП та створення Офісу президента.

За словами глави АП Андрія Богдана, реформування АП торкнеться як матеріальної її частини (приміщення), так і ментальної – “перетворення АП як рудимента радянської системи в сучасний європейський офіс президента України”. Саме реформування хочуть провести коштом грантів від ЄС.

Його заступник Руслан Рябошапка зазначив, що на зміну старій назві будівлі Глави держави “Адміністрація Президента” прийде більш сучасне поняття “Офіс глави держави”.

Сам проєкт офісу Володимира Зеленського в Українському домі передбачає велику актову залу, яка зможе вмістити до півтисячі осіб.

Адміністрація буде розташована на трьох поверхах і матиме загальну площу 8 тисяч метрів квадратних. У ній працюватимуть приблизно 650 співробітників.

Також передбачена енергоефективність будівлі: теплові насоси, сонячні батареї та інше.

Біля нового офісу планують облаштувати привабливий громадській простір, розташувати фонтани.

Зеленському архітектори пропонували два варіанти розміщення його кабінету. З видом на на Європейську площу, другий – на Дніпро. Президент обрав перший, так як назвав його символічним.

В будівлі теперішньої АП на Банковій розташують художній музей.

За матеріалами ЗМІ.