Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

147-й, так 147-й: заступник голови Полтавської облради йде в нардепи

Заступник голови Полтавської обласної ради Анатолій Ханко балотуватиметься в народні депутати України по 147 округу. Про це він учора, 9 червня, повідомив на своїй сторінці у соцмережі. 

– 147-й, так 147-й! Сьогодні відбувся З‘їзд, який ухвалив рішення про спільний похід українських патріотів на вибори. «Свобода», «Національний корпус», «Правий сектор», КУН, ОУН,ДІЯ Дмитра Яроша виставляють спільний список і узгоджених кандидатів в округах. Мені довірили представляти націоналістів на рідному для мене 147-й округ, а це Миргород, Миргородський, Зіньківський, Диканський, Шишацький та Решетилівський райони, – написав Анатолій Ханко.

Він зазначив, що цей округ для нього є рідним, бо Ханки осіли на Миргородщині в XVII столітті. Анатолій народився та живе в Решетилівському районі. Дружина із Зіньківського району. Багато рідних та знайомих проживають в Шишацькому та Диканському районі.

– Мажоритарні округи завжди були полем бою з гречкосіями, корупціонерами, реваншистами. Ще на цих виборах добавляться «темні конячки» від партій яким «малюють» високі рейтенги — і саме тому треба йти на вибори та перемагати. Кожен проукраїнський, незалежний від олігархів голос нації у наступному парламенті буде на вагу. Попереду півтора місяці спілкування з людьми по селах та в дворах, біля магазинів та на базарах, тотальна мобілізація всіх сил, безсонні ночі та сум за рідними. Надіюся на підтримку та допомогу земляків) Україна – понад усе!, – підсумував Анатолій Ханко.