Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Зранку у Полтаві зупинки переповнені – більшість перевізників не вийшли на маршрути (ФОТО)

Після вчорашнього засідання комісії у Полтавській міськраді, де перевізники вимагали підвищити вартість проїзду, зранку у суботу, 11 травня, приватні перевізники не вийшли на маршрути.

Голосування за розгляд пропозиції за підвищення вартості проїзду на комісії виявилося провальним – не вистачило достатньої кількості голосів. Тому голова Асоціації перевізників Полтавщини Юрій Лупаєнко зазначив, що у суботу перевізники не виїдуть на маршрути, інформує kolo.news.

Сьогодні зранку зупинки громадського транспорту переповнені, маршрутних таксі немає, лише курсують тролейбуси. Варто зазначити, що сьогодні робоча субота і більшість полтавців таким чином не можуть дістатись роботи та місць навчання. Ось що побачили кореспонденти “Новин Полтавщини”:

 

Секретар міської ради Олександр Шамота на своїй сторінці у Фейсбук прокоментував вчорашнє засідання:

“У порядку денному комісії не було питання підвищення вартості проїзду, проте через три години муриження депутатів, перевізники, за попередньою змовою, поставили питання про включення до порядку денного розгляду рішення про підняття вартості проїзду. Перевізники намагались разом із їх союзниками в міській раді протягнути це рішення! План був такий: протягуємо через комісію і на суботу вимагаємо скликання виконкому де і змушуємо підвищити тариф і в понеділок їдемо вже по 6 гривень!”, – йдеться у дописі.

Також додав, що сьогодні на 10-у годину заплановано продовження комісії і звернувся до полтавців прийти і допомогти відстояти законну процедуру перегляду тарифу.