Ви тут:
Суспільство ТОП-новина Україна 

Зеленський з трибуни парламенту заявив про розпуск Ради

Президент України Володимир Зеленський під час церемонії інавгурації заявив, що планує розпустити Верховну Раду України восьмого скликання.

Як пише “24 канал”, Президент зауважив, що українці хочуть не слів, а дій. Тому, він закликав народних депутатів сьогодні працювати та ухвалити низку невідкладних законів.

“Шановні депутати, ви призначили самі інавгурацію в понеділок, у робочий день. Я бачу в цьому плюс. Це значить, що сьогодні вечірок не буде, будемо з вами працювати. Тому я дуже прошу вас прийняти закон про скасування депутатської недоторканності, закон про кримінальну відповідальність за незаконне збагачення, багатостраждальний виборчий кодекс. І зробіть, будь ласка, відкриті виборчі списки”, – сказав Зеленський.

Також він закликав нардепів звільнити з посад голову Служби безпеки України, генерального прокурора України, міністра оборони та внутрішніх справ України.

Новообраний президент наголосив, що “це далеко не все, що можуть зробити нардепи” і закликав їх набрати “непогані бали на дострокові парламентські вибори”. На це у них є два місяці.