Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

З початку року на Полтавщині офіційно оформили 330 працівників

Як повідомила заступник начальника Головного управління ДФС у Полтавській області Жанна Кузнецова, впродовж cічня-квітня 2019 року порушення податкового законодавства та законодавства про працю під час виплати заробітної плати та інших доходів громадянам були  виявлені по 16 суб’єктах господарювання.

За результатами проведених працівниками управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС в області документальних перевірок було додатково донараховано 5 млн 373,7 тис. грн податкових зобов’язань по податку на доходи фізичних осіб, 14 млн 614,6 тис.грн єдиного внеску, та військового збору у сумі 286 тис. гривень.

Крім того, за свідченням заступника керівника ГУ ДФС області, завдяки вжитим органами державної фіскальної служби Полтавщини заходам, з початку року суб’єктами господарювання було додатково оформлено трудові відносини із 330 працівником, що забезпечило додаткові надходження податку на доходи фізичних осіб у сумі 247,9 тис.грн, єдиного внеску в сумі  303 тис. грн та військового збору в сумі 20,7 тис. гривень. До державної реєстрації суб’єктів підприємницької діяльності додатково залучено п’ять осіб.

Головне управління ДФС у Полтавській області