Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Яка косметика може нашкодити очам

Чимало дівчат і жінок можуть годинами вибирати вбрання, аксесуари, і при цьому куди менш прискіпливо ставляться до косметики.

Окрім позитивного ефекту на зовнішність, косметичні засоби можуть спричинити негативний вплив. Перше – це шкода для шкіри, досить очевидна. Про іншу небезпеку замислюються вже тоді, коли шкода вже завдана. Мова йде про негативний вплив на очі. Тож, яка саме косметика може спричинити такі наслідки?

Туш для вій

Цей засіб декоративної косметики небезпечний тому, що може осипатися в очі і забиватися під повіки. В Австралі кільк ароків тому жінці, яка ніколи не змивала туш з вій, довелося робити операцію, оскільки її частинки вросли у повіку і викликали біль. Також туш може провокувати кон’юнктивіт та інші запальні процеси.

Пудри, тіні, підводки

Вся ця косметика загрошує свербінням в очах, почервонінням і підвищеним виділенням сльозової рідини. Ті ж, хто носить контактні лінзи, мусять бути ще обережнішими: часточки косметики можуть забиватися в пори на оптиці і псувати її.

Засоби для зняття макіяжу

Парадокс, але те, що мало би очищати шкіру і усувати небезпеку для очей, може навпаки, нашкодити. Уся справа в складі: люди з чутливими органами зору мусять дуже ретельно обирати такі засоби, щоб не зіткнутися з подразненням, а то й опіками слизової ока. Найкраще використовувати міцелярну воду для зняття макіяжу, і не забувати робити це щодня.

За матеріалами Opticlub

поширити новину: