Ви тут:
Суспільство Цікавинки 

Як змінюється зір під час вагітності

Багато змін, які відбуваються у тілі жінки під час виношування дитини, також можуть вплинути на очі. Якщо у неї виявили захворювання очей, таке як глаукома, вагітність може посилити виразність неприємних проявів патології.  

У жінок при надії очі можуть бути сухими та свербіти. Часто дискомфорт виникає у тих, хто носить контактні лінзи. Перед використанням штучних сліз або інших безрецептурних засобів, варто проконсультуватися з лікарем, щоб переконатися, що склад безпечний для вагітних. Вагітність може змінити зір, роблячи очі більш чутливими до світла, викликаючи головний біль або біль при мігрені. Один із способів зменшити головний біль – одягнути сонцезахисні окуляри з дзеркальним покриттям, що відображає сонячне світло.

Жінка може виявити, що лінзи для корекції зору не такі ефективні, як до вагітності. Ось чому під час вагітності хірургія очей не рекомендується – очні хірурги не можуть проводити точні вимірювання, коли рогівка деформована. Вагітність може змінити зір, зробити його розмитим. Це часто тимчасово, зір повертається в норму після пологів. Проте, треба проконсультуватися з акушером або окулістом, якщо у вас виникають більш серйозні або хронічні проблеми із зором під час вагітності.

За матеріалами порталу Opticlub