Ви тут:
здоров’я Суспільство Цікавинки 

Як розпізнати алкоголізм, – розповіли експерти

Іноді просте бажання випити з друзями на вихідних може призвести до непоправних наслідків. Як розпізнати алкоголізм: експерти назвали три найважливіші фактори. Люди часто вживають алкоголь на свята чи вихідні, у компанії з друзями чи за сімейною вечерею. Та як при цьому розпізнати залежність від алкоголю? Експерти заявляють, що варто звернути увагу на декілька важливих факторів, повідомляє znaj.ua

Людина, яка залежна від алкоголю, намагається приховати те, що вживає спиртні напої. Приховування спиртного від рідних вказує на серйозні проблеми, заявляють фахівці. Близьким такої людини варто більше цікавитися життя людини, яка все частіше тягнеться до чарки.

Залежні від алкоголю різко змінюють пріоритети, у них зникають майже всі інтереси та захоплення. Таких цікавить лише випивка, а не проведення часу з родиною, відпочинок тощо.

Окрім того, залежні від спиртного перестають контролювати порції напоїв. Ті, що потрапили в залежність до зеленого змія, хочуть більше і більше. Думки про алкоголь покращують настрій таких людей, а їх звична життєдіяльність перетворюється в очікування спиртного.

Варто зазначити, що лікувати залежність від алкоголю на початкових стадіях британський психотерапевт Клер Ример рекомендує у співпраці з родичами. Також корисно ставити конкретні цілі, коли та на скільки менше спиртного пити. Також на користь справи, які відволікають від думок про алкоголь, спілкування з людьми, не охочими до випивки.

Нагадаємо, що алкоголізм та клімат виявилися тісно пов’язані. Виявляється, для того, щоб не страждати алкоголізмом, досить жити в сонячному регіоні. На пияцтво людей штовхає нестача сонячного світла, холодний клімат і пов’язана з ним депресія, вважають вчені з США. Виявляється, існує взаємозв’язок між середньою температурою повітря, тривалістю світлового дня і вживанням міцних спиртних напоїв.