Ви тут:
Анонс Суспільство 

Як пройшов концерт Олега Винника в селі?

Олег Винник дав безкоштовний концерт у рідному селі Червоний Кут в Черкаській області. Перед виступом співак відверто розповів програмі «Ранок з Інтером», за що в дитинстві мама била його прутом, на що витратив свій перший гонорар і чому рідний батько ніколи не бачив його на сцені. А також презентував в ефірі кілька рядків своєї нової пісні, в якій прозвучить ще одне жіноче ім’я.

Великий концерт в рідному селі Олег Винник присвятив батькам. Він організував його в день народження своєї мами Ганни Яківни, яка пішла з життя рік тому.

«Я приїжджав до батьків, поки вони були живі. Цей концерт я організував в пам’ять про них. Проживши 45 років, в рідному селі я даю концерт перший раз. Для мене це дуже відповідально і боляче, – зізнається артист. – Мій батько ніколи не бачив мене на сцені. Коли у нього з’явилася можливість потрапити на концерт сина, він просто не доїхав – помер».

У минулому році, коли померла мама, Олега Винник не відмінив запланованих концертів, продовжував виходити на сцену, за що багато людей його засуджували. Виявляється, на це була воля його матері.

«За два дні до смерті мама сказала: «Сину, ти ніколи в житті не повинен скасувати жодного концерту, ти повинен бути здоровим і завжди на коні», – зі сльозами на очах згадує Олег.

Свій перший гонорар Винник витратив на операцію мами, у якої були проблеми із зором:

«Це для мене було таке щастя, що я мав можливість оплатити мамі операцію. Вона все життя за це була вдячна. Я ніколи не забуду, як мама мені казала: «Син, тепер я бачу, скільки часу на годиннику на стіні».

Про матір артист зберіг найтепліші спогади. За його словами, вона ніколи не диктувала, як йому жити, хоча одну подію Олег запам’ятав назавжди:

«Коли мені виповнилося 14 років, я захотів мотоцикл. Мати, дізнавшись про це, побила мене прутами так, що на спині місяць були синці. Якби вона тоді мені дозволила і був би у мене мотоцикл, то мене б уже не було … »

На концерті Олега Винника в селі Червоний Кут зібралося близько 30 тис. глядачів – люди їхали з інших міст, навіть з Києва. Такої грандіозної події маленьке село в Черкаській області не бачило. Концерт відбувся ввечері, але ще з ранку стадіон біля сільського будинку культури був майже заповнений.

Серед глядачів були і друзі дитинства Олега Винника та його колеги по першій музичній групі «ВО-ВО», в якій артист був гітаристом. Групу назвали на честь самих учасників: в колективі було два Олега і два Володимира.

«Олег завжди дуже стильно виглядав, добре одягався, дуже подобався дівчатам, він був головним красенем нашого колективу, – розповідає Володимир Куценко, друг дитинства артиста. – Але він не співав тоді. У нього умова була: якщо ви мене будете змушувати співати, я не буду з вами грати. Він ніколи не халтурив. Єдине, що не любив вантажити апаратуру, тому завжди спізнювався на такі заходи (сміється)».

На концерті в рідному селі Олег Винник співав більше години. Його двічі викликали на біс. Артист стримав обіцянку, дану самому собі на початку кар’єри: приїхав з концертом туди, де тридцять років тому простий сільський хлопець робив перші невпевнені творчі кроки.

Після концерту в рідному селі Олег Винник відправився в свій перший концертний тур по Європі, що стартує в Берліні. Крім того, артист зовсім скоро презентує нову пісню, кілька рядків якої він ексклюзивно представив в програмі «Ранок з Інтером»:

«Ті Купала, як у морях, в лайок и у коментарях, та любов, як Цілющий бальзам, ліки від Фейсбук, Інстаграм … ». А далі йде приспів, який починається з жіночого імені ». Але про яке ім’я йдеться, артист не зізнається.