Ви тут:
Суспільство 

Випускники льотного факультету ХНУПС пройшли практику на бойових літаках (ФОТО)

На Миколаївщині, у бригаді тактичної авіації імені генерал-лейтенанта Василя Нікіфорова, відбулися тренувальні польоти на літаках-штурмовиках Су-25 та навчально-тренувальних літаках L-39. Загалом, у льотній зміні було задіяно близько десятка машин обох типів, інформує прес-служба Міноборони України.

Особливістю льотної зміни, що проходила вдень і вночі, стало те, що польоти виконували як пілоти бригади, так і курсанти-випускники льотного факультету Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

Так, нещодавно до бригади на льотну практику прибуло 20 п’ятикурсників, які вдосконалюють свій льотний вишкіл аби невдовзі, одночасно зі званням лейтенант. отримати льотну кваліфікацію “льотчик 3-го класу”.

“Відмінністю цьогорічної практики є те, що курсанти отримують більше знань і кращий вишкіл за видами підготовки”, – розповів начальник факультету перепідготовки та підвищення кваліфікації льотного персоналу ХНУПС полковник Олександр Дяків.

У бригаді повідомили, що протягом льотної зміни курсанти-льотчики отримали допуск до пілотування на малих та гранично малих висотах. Попереду – польоти й отримання допусків до польотів на бойове застосування.