Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Вихованці Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру стали призерами Всеукраїнського конкурсу з квітникарства та ландшафтного дизайну

Команда Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді у складі вихованців гуртка «Юні рослинники» Пугачової Катерини, Бандебері Софії та Кушніра Дмитра взяла участь у Всеукраїнському конкурсі з квітникарства та ландшафтного дизайну «Квітуча Україна», що проходив на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді у Києві.

Протягом трьох днів свої проекти втілювали в життя команди із 12 областей України, які попередньо пройшли заочний (відбірковий) етап, повідомили в Департаменті освіти і науки Полтавської ОДА.

Захід складався з двох частин – теоретичного захисту-презентації проектів та практичного втілення проекту (висадження квіткової чи ландшафтної композиції). Тема проекту команди – «Розлита вода».

За результатами рішення незалежного журі вихованці посіли ІІІ місце та нагороджені дипломами Національного еколого-натуралістичного центру.

Керівники команди також нагороджені подяками за підготовку та втілення проекту.

Для усіх учасників конкурсу організували культурно-дозвіллєву програму – похід у Київський національний академічний театр оперети на виставу «Летюча миша».