Ви тут:
Культура Полтавщина прес-конференція Суспільство ТОП-новина 

Всеукраїнський фестиваль-конкурс “Зірковий час”: відоме журі в захваті від полтавських учасників (ФОТО)

15 травня, під час прес-конференції в ОКІА “Новини Полтавщини”, журі та організатори Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв «Зірковий Час» поділились враженнями від побачених номерів учасників.

“Бути членом журі, насамперед, дуже відповідально і складно. Адже українці найобдарованіший народ на всій землі. Якщо зараз проходив не Всеукраїнський, а міжнародний конкурс, то будь-який з колективів-учасників здобув би перемогу. В наших людей талант від природи, а нам необхідно обрати кращого з кращих, а це досить важко, тим паче, коли кожен учасник унікальний”, – розповіла оперна співачка, член журі Марія Максакова.

“Мені дуже приємно бути частиною цього фестивалю. Ми бачимо серед учасників чимало талановитих дітей та підлітків. Це дуже добре, що організатори знаходять час і приділяють увагу талантам, які живуть у маленьких селах, адже не у кожного є можливість потрапити на велику сцену чи навіть у місто. Я сподіваюсь, що наш вибір чи наші оцінки допоможуть учасникам у подальшому та надихатимуть їх й надалі розвивати свої таланти”, – зазначила переможниця проекту “Танці з зірками”, засновниця танцювального комплексу “GDC”, член журі Ілона Гвоздьова.

“Проводячи перший відбірковий тур, ми намагалися побувати у всіх районах області та залучити якомога більше людей до участі. Ми прослухали понад 3 тисячі номерів, з яких відібрали 370. На жаль, сьогодні не всі змогли приїхати на півфінал. Дітки просто зачаровують своїми талантами”, – розповів депутат Полтавської обласної ради Валерій Прядко.

Перший відбірковий кастинг тривав у районах області з 19 лютого по 22 березня. 15 травня з 370 відібраних учасників відбирають кращих з кращих у номінаціях: “Вокальне мистецтво” (солісти, дуети, ансамблі), “Хореографічне мистецтво” (солісти, дуети, колективи), “Оригінальне мистецтво” (солісти, дуети, ансамблі).

“Такі фестивалі-конкурси надають можливість кожній дитині відчути свою значимість, а пережиті моменти, під час них, їм запам’ятовуються на все життя. А взагалі культура — це є держава. Кожне слово, яке ми говоримо — це вже і є держава та її культура”, – наголосив заступник голови Полтавської ОДА Микола Білокінь.

“У цьогорічному фестивалі немає жодних вікових обмежень. Ми об’їхали всю область, аби якомога більше охочих могли показати свої таланти”, – зазначив Валерій Прядко.

16 травня о 13:00 відбудеться гала-концерт за участі спеціальних зіркових гостей та фіналістів фестивалю у Будинку культури залізничників. Вхід по запрошеннях.