Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Військовий вишкіл “Жіночий батальйон 2019”

Військовий вишкіл пройшов на навчальному полігоні 179-го навчально-тренувального центру зв’язку Збройних сил України за участю студентів Полтавських вишів, членів військово-спортивних клубів та волонтерських об’єднань міста. Організаторами заходу вже п’ятий рік поспіль виступило керівництво Полтавського обласного військового комісаріату та командування військових частин гарнізону.

На протязі двох днів під наставництвом досвідчених інструкторів дівчата оволодівали навичками першої домедичної, снайперської, інженерної та десантно-штурмової підготовки. Практичну складову також доповнили заняття по вивченню новітніх засобів зв’язку, матеріальної частини БРДМ та виконання тактичної вправи «дії підрозділу в обороні та атаці».

У довершення плану зборів увійшли і практичні стрільби їх учасниць з автомата АКМ-74. Первинну вправу з вогневої підготовки виконали також і випускники полтавських шкіл на підсумок вивчення предмету «Захист Вітчизни».

На думку учасниць проекту він дає змогу усім бажаючим оволодіти основними навичками військової справи, щоб у разі потреби стати на захист держави поряд з чоловіками.

Як зазначив заступник обласного військового комісара по роботі з особовим складом підполковник Едуард Бородай кількість учасниць «Жіночого батальйону» постійно зростає. Лише нинішній захід зібрав под. свої знамена близько 120 учасниць.

Загалом, військовий вишкіл за п’ять років існування проекту пройшли близько 500 осіб.

Відділення спеціальних кореспондентів Інформагентства Міноборони (м.Харків)

Перейти до вмісту