Ви тут:
Суспільство 

Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут відзначив 9-ту річницю з дня заснування

З нагоди свята у навчальному закладі, що дислокується на Полтавщині відбулось шикування особового складу та урочисті збори. Цього дня на адресу коледжу надійшли поздоровлення від вищого командування ВІТІ, органів державної влади місцевого самоврядування, командування військових частин гарнізону.

У свою чергу начальник Військового коледжу полковник Кирило Злобін висловив щиру подяку усьому командно-викладацькому складу за кропітку та сумлінну працю по підготовці високопрофесійних спеціалістів зв’язку.

Випускники коледжу сьогодні проходять службу в усіх видах Збройних Сил України та родах військ – зазначив офіцер – За дев’ять років їх налічується близько 350-ти. У тому числі багато з них пройшли бойове випробування і у складі АТО/ООС. І на усіх займаних посадах наші зв’язківці демонструють високу виучку, ініціативу та майстерність.

Офіцер також висловив упевненість, що і послідуючі каденції курсантів триматимуть високу планку досягнень навчального закладу.

Від імені командування кращі військовослужбовці, працівники Збройних сил та курсанти були заохочені грамотами та відомчими відзнаками.

Яскравим доповненням до урочистостей став святковий концерт, на якому своє мистецтво іменинникам подарували дитячі колективи Полтави та курсанти коледжу.

Особливого забарвлення святу надав виступ команд КВК першого та другого курсу, яке було високо оцінено журі конкурсу та бурхливою підтримкою вболівальників.

Відділення спеціальних кореспондентів Інформагентства Міноборони (м.Харків)