Ви тут:
Суспільство 

Відбили атаку та перейшли у контрнаступ: українські артилеристи завершили навчання з бойової стрільби

Днями на Чернігівщині завершилися тактичні навчання артилерії Оперативного командування “Північ” з бойовою стрільбою. До участі були залучені військові частини та підрозділи артилерії, розвідки, оперативного забезпечення, зв’язку, тилу та охорони. Про це повідомляє прес-служба Міноборони України.

У підготовці до навчань передували етапи виконання вогневих завдань окремо у підрозділах, відпрацьовувались елементи прихованого пересування, розвідки та виконання індивідуальних та групових нормативів.

Останнім етапом проведення навчань стало відбиття атаки противника та перехід у контратаку, подолання водної перешкоди та подальше просування у ході наступу.

Зазначимо, що важливим елементом у навчаннях стало проведення дослідження електромагнітної сумісності роботи радіотехнічних засобів вітчизняного та іноземного виробництва, адже управління військами та ведення розвідки одночасно велось більш, ніж у 10 діапазонах радіохвиль.

“За попередніми результатами, кожному елементу навчання загалом були виставлені оцінки “Добре” та “Відмінно”, проте кінцевий підсумок буде виведений після ретельного аналізу та узагальнення усіх даних від апарату керівництва навчань, вогневих та військових посередників”, – йдеться у повідомленні.