Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Відбувся 55–й ювілейний звітний концерт Полтавської дитячої музичної школи №2 імені Володимира Шаповаленка

10 травня у міському Будинку культури відбувся ювілейний звітний концерт учнів та викладачів Полтавської дитячої музичної школи №2 імені Володимира Шаповаленка.

У школі працює 64 викладачі. Вони прививають учням любов до української національної культури, навчають історії розвитку традицій, обрядів, українських національних свят, повідомляють у міській раді.

Директор закладу Олег Хниченко розповів: у школі займається майже 500 вихованців. Додає: учні опановують гру майже на всіх музичних інструментах, вивчають твори української музичної класики, сучасних композиторів, життєвий та творчий шлях видатних митців світової музики:

– Цей ювілейний концерт – апофеоз творчої праці викладачів, яка направлена на духовне збагачення підростаючого покоління та його національної свідомості, – наголосив директор музичної школи. – Дитяча творчість дає натхнення, збагачує сьогодення нотками квітучої надії, хвилюючими барвами торкається душі кожного.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Людмила Бойченко привітала вихованців, викладачів закладу та гостей у залі з 55-річчям дитячої музичної школи.

Вона зазначила: з року в рік юні віртуози Полтави радують своїми талантами та досягненнями на конкурсах різних рівнях:

– Сьогодні музична школа імені Володимира Шаповаленка одна із кращих музичних шкіл на Полтавщині та Україні. Майже пів тисячі учнів, які відвідують школу, демонструють свої високі досягнення на Міжнародних та Всеукраїнських конкурсах. Міська влада робить усе можливе для того, аби наші діяти навчались в комфортних умовах, щоб було все необхідне для того, аби школа процвітала, – зауважила Людмила Анатоліївна. – Зичимо вихованцям, викладачам та директору школи нових перемог: як особистих, так і шкільних.

Не обійшлося і без приємних сюрпризів. Від міської влади Людмила Бойченко вручила адміністрації закладу сертифікат на закупівлю звукової апаратури для оновленої камерної зали. Окрім того, кращі викладачі закладу були нагороджені почесними грамоти виконавчого комітету Полтавської міської ради, у тому числі з врученням нагрудного знаку.

Довідково:

Полтавська дитяча музична школа № 2 відкрита 1 вересня 1964 року. Рішенням виконавчого комітету Полтавської міської ради № 86 від 09.04.2003 року школі присвоєно ім’я Володимира Павловича Шаповаленка – нашого земляка, композитора, хорового диригента, музикознавця та журналіста, ведучого музичних передач для дітей та юнацтва на українському радіо.

Викладачі та учні школи щороку здобувають високі відзнаки на міжнародних, всеукраїнських та обласних конкурсах, про що свідчать грамоти, дипломи та подяки. Лише за останній рік більше 100 грамот і подяк мають учні школи за вагомий внесок у розвиток українського національного мистецтва та за високу виконавську майстерність, із них 39 – міжнародного та всеукраїнського рівня.

Випускники продовжують здобувати мистецьку освіту у вищих навчальних закладах культури і мистецтв України.