Ви тут:
Суспільство Україна 

Верховна Рада буде працювати попри указ Зеленського — керівник фракції БПП

Верховна Рада України пленарного тижня, який стартує 28 травня, продовжить розгляд законопроектів, незважаючи на указ президента про достроковий розпуск парламенту. Про це в п’ятницю, 24 травня, заявив керівник фракції “Блок Петра Порошенка” Артур Герасимов, інформує DW.

Як ідеться в повідомленні, 23 травня відбулась зустріч керівників фракцій і груп парламенту й голови ВР Андрія Парубія.

“На зустрічі було оголошено позицію, що, незважаючи на указ президента про розпуск ВР, законодавчий орган має право ухвалювати закони, оскільки діє Конституція і безперервність влади. Тому у вівторок парламент продовжить ухвалювати закони, зокрема соціальні ініціативи, підтримку прав в Україні. Крім того, на розгляді ВР перебувають закони, що стосуються сфери національної безпеки та оборони”, – сказав Герасимов.

Крім того, за його словами, у Верховній Раді розглядатимуть законопроекти про тимчасові слідчі комісії, а також зміни до виборчої системи на основі відкритих виборчих списків. “Цю ініціативу підтримує п’ятий президент Петро Порошенко, фракція “БПП”. Упевнений, що це підтримують всі демократичні сили парламенту”, – наголосив Герасимов.