Ви тут:
Анонс Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Великий всеукраїнський проект “Дні науки. Весна-2019” вперше в Полтаві

ГО “Наукова унія” організовує в Полтаві науково-популярний захід, що користується шаленою популярністю як серед дітей, так і серед дорослих України. Сьомий рік поспіль, різні міста України, і вперше – в Полтаві!

Захід відбудеться 26 травня о 13:00 у ГО «Нова Полтава» (вул. Котляревського, 6).

Основна його мета – привернути увагу суспільства до галузі науки, популяризувати її та сприяти збільшенню фінансування з боку держави.

Захід складається із двох частин. Перша – три сучасні наукові лекції, під час яких професійні науковці та громадські діячі доступною мовою розкривають слухачам неймовірно складні і водночас прості для науки речі. Наприклад, лише кілограм нервової тканини в голові кожної людини визначає всі наші думки, поведінку, емоції, зберігає пам’ять. Але як там усе вміщується? Як дізнатися про роботу живого мозку, не зруйнувавши його?

Друга частина є більш практичною. На ній учасники можуть подивитися на світ під мікроскопом, самостійно провести якісні реакції та визначити різноманітні продукти фотосинтезу в рослинних матеріалах, дізнаються як біотехнологи отримують електричну енергію за допомогою мікроорганізмів та багато чого іншого.
Практична частина має вікові обмеження: участь від 6 років.

Учасниками лекторію можуть стати всі охочі. Вхід на лекції та участь в практичній частині «Днів науки. Весна 2019» – безкоштовна.

З повною програмою заходу можна ознайомитися нижче.