Ви тут:
Кримінал Суспільство 

В Україні засудили громадянина РФ учасника терористичної організації “ДНР”

Генпрокуратура здійснювала процесуальне керівництво та підтримку державного обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно громадянина Російської Федерації – учасника терористичної організації “ДНР”. Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.

Він обвинувачувався в участі упродовж березня – жовтня 2014 року у діяльності вказаної терористичної організації, сприянні збройного протистояння співробітникам правоохоронних органів та військовослужбовцям ЗСУ, які діяли в межах АТО на території Донецької області, а також у незаконному придбанні і носінні вогнепальної зброї та бойових припасів, тобто у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації), ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) КК України.

“Після ретельного дослідження всіх наданих стороною обвинувачення доказів, вироком Костянтинівського міськрайонного суду Донецької області від 10 травня 2019 року (в порядку спеціального судового провадження), вказаного учасника терористичної організації “ДНР” засуджено за сукупністю злочинів, передбачених ч. 1 ст. 258-3, ч. 1 ст. 263 КК України, до 10 років позбавлення волі”, – йдеться у повідомленні.