Ви тут:
Суспільство Цікавинки 

В Америці запровадять музичний конкурс, аналогічний Євробаченню

На прес-конференції в Ізраїлі, де зараз проходить Євробачення-2019, повідомили, що шведська продюсерська компанія Brain Academy, отримала права на розробку в США аналога європейського музичного конкурсу, який буде називатися Амегісап Song Contest, інформує 112.ua з посиланням на The Hollywood Reporter.

Американський аналог Євробачення запустять у 2021 році.

“Вже більше шести десятиліть конкурс об’єднує аудиторію з її цінностями різноманітності, універсальності і відкритості. В рамках загальної стратегії EBU з розвитку бренду, Євробаченню пора йти в штати, щоб залучити ще більше глядачів”, – зазначив супервайзер Євробачення Юн Ула Санн.

В конкурсі будуть брати участь тільки Сполучені Штати Америки, але інші країни зможуть взяти участь по мірі його зростання. Більш детальна інформація буде надана ближче до запуску — в 2021 році.

“Розмови про запуск в Америці свого “Євробачення” з’явилися в лютому 2006 року. Тоді напередодні Євробачення в Греції було оголошено, що телеканал NBC отримав права на конкурс для Сполучених Штатів, але пізніше чутки вщухли”, – йдеться у повідомленні.