Ви тут:
Суспільство Україна 

В аеропорту “Київ” відкрили розширений термінал із великим паркінгом

23 травня в столичному аеропорту “Київ” відбулось урочисте відкриття нового простору терміналу “А”.

Участь у відкритті від прикордонного відомства взяли начальник Центрального регіонального управління Адміністрації Держприкордонслужби полковник Владислав Васильківський та начальник Окремого контрольно-пропускного пункту “Київ” полковник Юрій Небельський, повідомляє ТСН.

Варто зауважити, що термінал “А” був збудований до чемпіонату Євро-2012 та відкритий 17 травня 2012 року. Площа терміналу становила 14 200 кв. м. Наразі площа терміналу “А” збільшилась на 9 500 кв.м і зараз становить 23 700 кв.м. Відтепер в аеропорту вдвічі збільшиться пропускна спроможність, тим самим покращиться сервіс і комфорт для подорожувальників.

Всього 21 стійка прикордонного контролю, що розмістились на другому поверсі. На першому поверсі, нового крила терміналу, буде 20 стійок реєстрації і 9 пунктів нагляду за авіаційною безпекою.

У новому крилі терміналу відкриється великий магазин Duty Free, кафе WOG, ресторан іспанської кухні Bellota, ресторан Varenik Fly з українськими стравами, фаст-фуд Market Plaza, декілька сувенірних крамничок.

Крім того, на привокзальній площі перед новим крилом терміналу “А” побудовано новий паркінг на 135 паркомісць, це збільшить паркінг аеропорту майже на 40%.