Ви тут:
децентралізація Полтавщина Суспільство 

Успішна громада: у Малоперещепенській ОТГ вийшов перший номер інформаційного бюлетеня

Днями мешканці ще однієї ОТГ отримали друковане видання своєї громади. Перший номер бюлетеня «Успішна громада» був виданий та розповсюджений у населених пунктах Малоперещепинської ОТГ (Новосанжарський район).

На думку керівництва громади, це покращить комунікації: як внутрішні, так і зовнішні. Окрема увагу приділена інформації пріоритетні ініціативи органів місцевого самоврядування.

“Ми будемо інформувати вас не тільки про події у Малій Перещепині, а й про те, що відбувається в інших населених пунктах ОТГ. Відповідно, розширюється географія розповсюдження видання — вона охоплюватиме всю громаду. Якщо хтось не отримав газети, то її завжди можна переглянути у бібліотеці, або запитати у свого депутата”, – зазначають видавці.

Найближчим часом у бюлетені з’являться оголошення та привітання.

«Протягом минулого року ми провели кілька тренінгів, присвячених саме розробці громадами власних бюлетенів. Нині розробляємо нові навчальні заходи спрямовані на покращення контентів бюлетенів для тих громад, які їх вже випускають чи готуються до старту такого проекту», – говорить Юрій Ісаєв, радник з комунікацій Полтавського ЦРМС.