Ви тут:
Суспільство 

Упродовж тижня прикордонники оформили 32 внутрішньопереміщені особи, які покинули ОРДЛО

За минулий тиждень встановленим порядком в контрольних пунктах в’їзду-виїзду через лінію розмежування було оформлено 297 тисяч громадян та 36 тисяч транспортних засобів. Відмовлено в пропуску через лінію зіткнення 151 особі в зв’язку з невідповідностями в документах або відсутністю необхідного переліку документів. Про це йдеться на сторінці ООС у Facebook.

Водночас підконтрольні Росії бойовики чотири рази порушили встановлений режим роботи дорожніх коридорів, направляючи громадян до КПВВ після закінчення визначеного часу їх роботи. Тому, за окремими рішеннями Командувача об’єднаних сил, в цих випадках продовжено роботу контрольних пунктів та забезпечено пропуск 193 громадян на контрольовану територію.

“Прикордонники в КПВВ оформили 32 внутрішньо-переміщених осіб, які через гуманітарну кризу та систематичні порушення прав людини з боку окупаційної адміністрації РФ змушені були залишити місця свого постійного проживання та шукати кращого життя на контрольованій українською владою території”, – йдеться у повідомленні.