Ви тут:
Суспільство 

Українські зв’язківці провели тактико-спеціальні навчання

В Чернігові військовослужбовці 5-го окремого полку зв’язку Оперативного командування “Північ” Сухопутних військ Збройних Сил України в складі штатних підрозділів провели тактико-спеціальні заняття. Про це повідомляє прес-служба Міноборони України.

“Мета таких занять – це оцінка злагоджених дій особового складу по розгортанню всіх елементів вузла зв’язку та відпрацювання різних нормативів у звичайних умовах та умовах, наближених до бойових”, – розповів командир батальйону зв’язку 5-го окремого полку зв’язку Ігор Олехнович.

За задумом занять, після розпоряджень вищого керівництва, колона техніки висувається у визначений район, де проводиться рекогносцировка, розгортання техніки і апаратури зв’язку. Надалі, за встановленими вимогами налагоджується зв’язок і триває робота на засобах зв’язку. Наприкінці заняття проводиться згортання техніки і повернення в пункт постійної дислокації.

“Оцінювання розпочинається з початком маршу. Нормативи, що підлягають оцінюванню, різні, в залежності від посадових обов’язків військовослужбовців. При цьому враховується як якість виконання, так і час виконання кожного нормативу. Такі заняття проводяться щомісячно з залученням максимальної чисельності особового складу підрозділів зв’язку”, – йдеться у повідомленні.