Ви тут:
Суспільство 

Українські військові моряки пройшли стажування на кораблі ВМС Британії

Військовослужбовці Військово-Морських Сил ЗС України успішно пройшли стажування на борту корабля гідрографічної розвідки HMS ECHO H87 Королівських Військово-Морських Сил Великої Британії. Про це повідомляє прес-служба Міноборони України.

Протягом 5 днів стажування військові моряки отримали досвід співпраці з екіпажем британського судна, взяли участь під час тактичного маневрування, тренуваннях у складі корабельних бойових розрахунків, залучились до відпрацювання елементів штурманського прокладання курсу корабля та при проходженні вузини й навігаційному орієнтовані за допомогою сучасних комп’ютерних технологій.

“Також однією з особливостей стажування для наших моряків була можливість ознайомитись з роботою високотехнологічного спеціального обладнання корабля гідрографічної розвідки HMS ECHO, завдяки якому проводяться складні гідрографічні роботи. Головна мета заходу полягала в удосконаленні морської підготовки та ознайомленні з організацією корабельної служби Королівських ВМС Великої Британії”, – йдеться у повідомленні.