Ви тут:
Суспільство 

Українські спецпризначенці відпрацювали десантування в умовний тил противника

Хмельницькі спецпризначенці Сил спеціальних операцій Збройних Сил України проводять тактико-спеціальне навчання з десантуванням груп повітряним способом в умовний тил противника для виконання розвідувально-диверсійних та інших спеціальних завдань з подальшим їх виходом на точку збору. Про це повідомляє прес-служба Міноборони України.

Стрибки з парашутом воїни-спецпризначенці виконують з десантних парашутних систем, як з круглими куполами, так і з куполами типу “Крило”. Вони успішно використовують й нові вантажні парашутні системи українського виробництва типу “Крило” – “Сокіл”.

Дані системи забезпечують десантування зі зброєю та спорядженням з висоти понад 7000 м та дозволяють нести додатковий вантаж до 180 кг, що дає змогу безшумно й максимально приховано діставатися до цілі.

Загалом, за період навчань, військовослужбовці вже здійснили близько тисячі стрибків. Паралельно з відпрацюванням тактико-спціальних завдань, вони також виконують річну програму з повітрянодесантної підготовки.

До кінця року, залежно від віку військовослужбовця, кожен має виконати від двох до п’яти стрибків з парашутом.

“Офіцери повітрянодесантної служби пильно стежать за дотримання заходів безпеки на кожному з етапів, починаючи від вкладання парашутів, перевірки стану здоров’я, спорядження парашутиста, його припасування, відділення від вертольота і до приземлення”, – йдеться у повідомленні.