Ви тут:
Кримінал Суспільство 

Українські прикордонники перекрили трафік контрабанди героїну з РФ

Співробітники оперативно-розшукового підрозділу Південного регіонального управління спільно зі слідчим підрозділом СБУ під процесуальним керівництвом Прокуратури викрили та ліквідували діяльність злочинної групи, яка організувала канал контрабанди героїну з Російської Федерації в Україну та реалізацію наркотиків в Одесі. Про це повідомляє прес-служба МВС.

В результаті проведення комплексу оперативно-розшукових заходів та оперативно-слідчих дій правоохоронці затримали трьох основних членів групи — громадян України.

12 травня на кордоні з Російською Федерацією в пункті пропуску “Піски” в Харківській області затримали кур’єра, який з приховано ввіз близько 600 грамів героїну з РФ в Україну.

15 травня в Одесі міжвідомча група, із залученням прикордонного спецпідрозділу “Дозор”, затримала замовника, який є головним організатором контрабанди та реалізації наркотиків, а також реалізатора-розповсюджувача наркотиків.

“Затримання відбулось під час отримання ними чергової поставки від кур’єра через поштову пересилку. При затриманні злочинці були озброєні вогнепальною та холодною зброєю. Під час обшуків у них та їх помешканнях виявлено розфасовані на дози наркотичні засоби – героїн і метадон, а також 3 одиниці вогнепальної зброї. Досудове слідство триває. Вирішується питання про обрання усім затриманим запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою”, – йдеться у повідомленні.