Ви тут:
Суспільство Цікавинки 

Українка стала першою чемпіонкою світу із запуску паперових літаків

Українка Катерина Агафонова стала першою чемпіонкою світу із запуску паперових літаків. Дівчина перемогла в дисципліні креативний пілотаж Red Bull Paper Wings.

Днями відбувся фінал чемпіонату світу Red Bull Paper Wings, на якому змагалися 176 учасників із 58 різних країн.
Чемпіони світу визначалися в трьох категоріях – тривалість польоту, довжина польоту та креативний пілотаж. Країни-учасниці були представлені одним спортсменом в кожній дисципліні. Національний відбір в Україні виграли Євген Лохтін з Києва (тривалість польоту), Андрій Демчук зі Львова (довжина польоту) та Катерина Агафонова (креативний пілотаж). Усі українські учасники отримали квитки на Світовий фінал до Австрії від українського партнера змагання.
Серед українських учасників у фінал змогла вийти Катерина Агафонова. Українка виступала в дисципліні «Креативний пілотаж», поєднуючи елементи спортивної акробатики та запуску літачків.
Катерина стала першою дівчиною-чемпіонкою світу із запуску паперових літаків, а також першою українською чемпіонкою. Обидва ці фактори дуже важливі для неї.

Найяскравіша емоція – величезна радість. Я горда, що представляла Україну і що мені вдалося виграти. До того ж я стала першою дівчиною-переможницею і всі запам’ятають, що ця чемпіонка була з України, – зазначила Катерина Агафонова.

Наступний шанс стати чемпіоном світу із запуску паперових літаків у всіх буде за три роки.