Ви тут:
Суспільство Україна 

Україна розширить державне оборонне замовлення на виробництво сучасних гармат, – Полторак

Державне оборонне замовлення на виготовлення сучасних гармат українського виробництва буде розширено. Про це сьогодні, 3 травня, повідомив Міністр оборони України Степан Полторак під час перебування на Державному підприємстві «Львівський державний завод «ЛОРТА», яке входить до складу Державного концерну «Укроборонпром».

«Ви активно берете участь у виробництві нового озброєння, такого як «Богдана», «Верба». Ви продовжуєте допомагати модернізувати наші засоби протиповітряної оборони, вже відпрацювали унікальну гармату. В цьому році і на наступний рік плануємо розширити державне замовлення – нам ці гармати дуже потрібні, вони дуже добре себе показали і це робота всього вашого колективу», –  звертаючись до трудового колективу заводу, наголосив Степан Полторак.

Міністр оборони подякував працівникам підприємства за самовідданість та плідну працю у справі посилення бойових спроможностей Збройних Сил України.

«Ви щодня на своєму робочому місці робите нашу армію сильнішою, Україну більш захищеною, тому що точно гарантом нашої незалежності є наша армія, а ви –  наш гарант того, що ми будемо сильними і непереможними», – зазначив глава оборонного відомства.

поширити новину: