Ви тут:
Спорт Суспільство Україна 

Україна отримала Офіційний прапор проведення Євро-2020 з художньої гімнастики

Під час урочистої церемонії завершення чемпіонату Європи 2019 року з художньої гімнастики, який пройшов в Баку (Азербайджан), Україні в особі Ірини Дерюгіної, Президента Федерації гімнастики України та Головного тренера національної збірної команди України з художньої гімнастики, передали офіційний прапор чемпіонату Європи 2020 року.

Україна прийматиме 36-й чемпіонат Європи з художньої гімнастики з 17 по 25 травня 2020 року у Києві за два місяці до Олімпійських ігор у Токіо. Саме в Києві розігруватимуться останні ліцензії на Олімпійські ігри, тому увага всього світу буде прикута до України, повідомляє Мінмолодь спорту України.

Україна вже має досвід проведення таких масштабних змагань з художньої гімнастики: у 2004 році у Києві відбувся чемпіонат Європи, а в 2013 році – чемпіонат світу.

Нагадаємо, що на чемпіонаті Європи 2019 року, який пройшов з 16 по 19 травня в Баку (Азербайджан), українська збірна виборола 2 медалі: «срібло» у юніорської збірної команди у групових вправах у фіналі з п’ятьма обручами та «бронза» в індивідуальних вправах у фіналі з булавами у Влади Нікольченко.

Перейти до вмісту