Ви тут:
Відео Суспільство Україна 

У Залі пам’яті Міноборони вшановуватимуть пам’ять загиблих військовослужбовців всіх військових формувань держави полеглих за Україну (ВІДЕО)

Про це сьогодні, 8 травня, повідомив Міністр оборони України Степан Полторак, звертаючись до присутніх під час урочистостей з нагоди вшанування Дня пам’яті та примирення, інформує прес-служба Міноборони.

“Коли ми почали створювати нову армію, ми створювали і багато нових традицій. Ми побудували Залу пам’яті, де щоранку пригадуємо усіх військовослужбовців, які загинули. Я прийняв рішення, що ця Зала пам’яті має бути в Міністерстві оборони України на центральному вході, щоб кожного дня, коли приїжджаю на роботу я і всі мої підлеглі, пам’ятали людей, які віддали свої життя за Україну. Щоб ті, хто працює у цих стінах працювали краще для того, щоб армія була непереможною”, — зазначив Міністр оборони.

Глава оборонного відомства також зауважив, що в Залі пам’яті досі пригадували лише військовослужбовців ЗС України.

“До мене зверталося багато матерів, воїнів, побратимів і сьогодні я прийняв рішення, що ми створимо ще декілька книг і враховуючи те, що наші кордони захищали разом і ЗС, і інші військові формування — Національна гвардія, прикордонники, Служба безпеки України, ми в цьому залі зосередимо пам’ять про всіх, хто віддав своє життя заради миру в Україні”, — наголосив Степан Полторак.