Ви тут:
Суспільство Україна 

У Верховній Раді з’явився законопроект про звільнення Міністра соціальної політики України

У Верховні Раді зареєстровано законопроект про визнання роботи Міністра соціальної політики України Андрія Реви незадовільною та звільнення із займаної посади Міністра соціальної політики України.

Ініціатори цього законопроекту вважають, що необхідність прийняття постанови обумовлена неприпустимими діями Міністра соціальної політики України Андрія Реви, а також незадовільним станом соціальної політики у сфері забезпечення прав внутрішньо переміщених осіб, зокрема, їх прав на пенсійне забезпечення.

“У сюжеті телеканалу BBC, який був опублікований 26 квітня, Міністр соціальної політики України, коментуючи ситуацію з виплатою пенсій на тимчасово окупованих територіях, принизив честь та гідність громадян, що перебувають на тимчасово окупованих територіях та вдався до висловлювань, несумісних з завданням обстоювати права і свободи людини та громадянина, про що Міністром соціальної політики України Андрієм Ревою було складено присягу. Так, Рева вказав, що: «Усі, хто були проукраїнські, – всі виїхали. А той, хто хоче отримувати дві пенсії, там і тут, хай потерпить. Мені не їх шкода нікого абсолютно, чесно скажу. Мені шкода тих солдатів і офіцерів, які вбиті там за цих мразей». Преамбулою Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» визначено, що основою гуманітарної, соціальної та економічної політики держави Україна стосовно населення тимчасово окупованої території України є захист і повноцінна реалізація національно-культурних, соціальних та політичних прав громадян України, у тому числі корінних народів та національних меншин”. – йдеться у пояснювальній записці.