Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

“У понеділок транспорт повинен виїхати на маршрути – шантаж залиште для інтриганів з Музею”, – Олександр Шамота закликав страйкуючих перевізників до діалогу

Секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота звернувся до страйкуючих перевізників Полтави. 

“Перш за все хочу вибачитись перед полтавцями за тимчасові незручності які пов’язані із намаганням перевізників заробити більше грошей на простих полтавцях”, – написав він у Facebook.

Також Олександр Шамота вибачився за поведінку окремих чиновників які, за його словами, “замість відстоювання інтересів виборців педалюють інтереси шантажистів, інтригують та режисують вистави на комісії підсовують депутатам ПО ТИХОМУ рішення після трьох часового мурижання і за пів року не спромоглись провести закупівлю транспорту”. 

Секретар міської ради зазначив, що у понеділок  готовий розпочати відкритий діалог з перевізниками та громадою для обґрунтування своїх розрахунків перевізниками перш за все містянам.

“Під час цього діалогу перевізники мають продемонструвати усі складові тарифу і довести його обґрунтованість, а громада буде мати змогу дати оцінку справжності обрахунків. Іншого шляху не може бути. Для цього завтра о 15:00 запрошую перевізників із усіма розрахунками до зали засідань міської ради також запрошую громадськість та фахівців у сфері перевезень. Потрібно буде сидіти до ночі будемо сидіти до ночі треба буде ночувати в раді мені не звикати!”, – написав він.

“Для того щоб суспільний діалог мав можливість відбутись ЗАВТРА транспорт повинен виїхати на маршрути – шантаж залиште для інтриганів з Музею!”, – наголосив він

“Чекаю всіх завтра о 15.00!”, – підумував Олександр Шамота.

Натомість Асоціація перевізників Полтавщини розповсюдила своє звернення до полтавців.

“З 11 травня всі легальні перевізники Полтави були змушені припинити свою роботу через брак фінансових можливостей. Нам довелося офіційно відмовитися від дозволів на 66 міських маршрутів. Згідно з вимогами чинного законодавства, відповідні документи були передані до міськвиконкому”, – йдеться у повідомленні. 

“Ми розуміємо, що ця ситуація приносить всім нам безліч проблем. Просимо вибачення за те, що більше не можемо виконувати свою роботу”, – наголосили в Асоціації.
“Насправді, проблема виникла не сьогодні. Після Кукоби всі міські голови ігнорували проблеми громадського транспорту. Остаточно загнав нас у безвихідь  – секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота”.
За їх словами посадовець вже  обіцяв переглянути підвищення тарифів на проїзд, але цього так і не було зроблено.
поширити новину: