Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У полтавському дендропарку покажуть виставу “Лісова пісня”

4 червня о 19.00 Аматорський театр “Малафея” запрошує полтавців переглянути виставу “Лісова пісня”, створену за оригінальним текстом драми-феєрiї Лесі Українки.

“Після перегляду нашої вистави ви закохаєтеся в “Лісову пісню”. Вона перестане бути для вас просто твором з підручника за 11 клас. Ви пізнаєтевсю глибину тексту та палітру емоцій, закодованих Лесею Українкою”.

Над виставою працював великий творчий колектив у складі майже 30 осіб.

Вистава відбудеться у Полтавському дендропарку біля третього ставка (зверніть увагу на схему). Оскільки це природна зона, глядачів просять узяти з собою ковдри або каремати, зручний теплий одяг та засоби від комах. 

“О 18.30 біля центрального входу у дендропарк всіх бажаючих буде зустрічати супроводжуюча особа. Можна буде дістатися до місця проведення вистави окремо”.

Для участі необхідно зареєструватися у приват Людмила Вітенко або за тел. 0954155326 (у робочий час). Вітаються благодійні внески на розвиток театру.

Вживання алкогольних напоiв та iжi пiд час вистави заборонено. Мiж двома частинами вистави буде антракт. Вистава “Лісова пісня” розрахована тільки на дорослих глядачів.