Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

У Полтавській обласній “Федерації волейболу” підбили підсумки сезону та розповіли про плани на майбутнє

В актовому залі підприємства «Лубенський молочний завод» відбулася прес-конференція з нагоди завершення XXVIII Чемпіонату України з волейболу 2018-2019 за ініціативи президента ПОГО «Федерація волейболу» Володимира Дороша та членів виконкому: Козлова Юрія Олексійовича, Офата Анатолія Івановича, Сосніна Сергія Івановича.

Прес-конференцію розпочав Президент федерації волейболу Полтавської області – Володимир Дорош, який відзначив достойне повернення СК«Фаворит» до волейбольної Суперліги і високе п’яте місце у турнірній таблиці ліги найсильніших.

Хоча «Фаворит» не серед трійки призерів у цьому сезоні, але це єдина команда, яка представляє Полтавщину в вищому дивізіоні волейбольного світу.

“Той експеримент, який ми розпочали п’ять років тому, сформувавши команду із молодих спорцменів, дав фантастичний результат – цього року ми посіли 5-е місце в чемпіонаті України серед команд Суперліги”, – зазначив президент ГО «Федерація волейболу» Володимир Дорош.

Очільник Федерації волейболу також звернув увагу, що існування у Лубнах волейбольної команди «Фаворит» сприяє не лише розвитку спорту, а й інвестиційній привабливості самого міста. Тому що завдяки участі клубу у Суперлізі місто Лубни Полтавської області на слуху в усієї України.

Тренер команди «Фаворит» Сергій Соснін, який змінив Миколу Благодарного за два місяці до закінчення сезону, у цілому задоволений результатом своєї роботи у команді і з оптимізмом дивиться у наступний сезон.

“На сьогодні – це наш максимальний результат, але гравці у «Фавориті» талановиті, з великим потенціалом, головне – направити їх у правильне русло. Мета на наступний сезон – вихід у четвірку найкращих і боротьба за медалі”! – говорить Сергій Соснін.

Зауважимо, що більшість гравців клубу – вихованці заслуженого тренера України Анатолія Офата. Йому належить чимала роль у підготовці спорцменів. Анатолій Офат, який працює в школі олімпійського резерву вже 48 років і виховав цілу плеяду найкращих волейболістів світу, говорить:

“Звання присвоюють за відмінних випускників. Наша школа олімпійського резерву роками випускала чемпіонів світу, Європи. Серед них – уже два заслужені тренери України, п’ять майстрів спорту”, – каже Анатолій Іванович. І коли Володимир Дорош вирішив створити місцевий волейбольний клуб, один із випусків школи, 97-го року, став ядром першого складу команди «Фаворит». А сама команда Фаворит за 14 років стала платформою для молодих спортсменів та виховала близько 70 майстрів спорту! – додає Анатолій Офат.

Нав’язати боротьбу за призові місця найсильнішим волейбольним командам України можна лише за наявності конкурентного складу клубу.

І перед новим сезоном СК «Фаворит» очікуватиме підсилення кількох позицій із школи олімпійського резерву. При цьому Володимир Дорош зауважив, що усі волейболісти, які у цьому році у непростій боротьбі принесли клубу п’яте місце у «Суперлізі» – обов’язково залишаться у команді.

Підготовку до майбутнього сезону 2019-2020 СК «Фаворит» уже розпочав із амбітними планами: не тільки зберегти свою позицію у Суперлізі, а й здобути медалі Чемпіонату.

Після зміни тренера та підсилення у міжсезоння «Фаворит» ставить перед собою найвищі задачі у чемпіонаті України.

«Волейбол – це найкрасивіший вид спорту, який люблять мільйони українців. Цього року ми разом з командою «Громадського телебачення» Кременчука, та за підтримки каналів Центральний, Ptv та UA:Полтава організували найкращі в Україні прямі трансляції домашніх ігор СК «Фаворит» на телебаченні та он-лайн, які за весь сезон переглянули більше 2 000 000 глядачів», – повідомив Володимир Дорош.

За словами президента ГО «Федерація волейболу», завдяки трансляціям на обласному телебаченні та в соцмережах домашні ігри «Фаворита» подивилися понад два з половиною мільйона користувачів.

«Волейболу в Україні – бути! Потрібно тільки спільними зусиллями влади, спорту та бізнесу будувати його через школи, професійні клуби та популяризацію здорового способу життя!» – сказав насамкінець Володимир Дорош.

P.S: ТМ «Гармонія» – це не просто виробник молочної продукції на якій виросло не одне покоління, це спосіб життя, тернистий шлях у формуванні гармонії навколо себе. Доброчинні ініціативи ТМ «Гармонія» починає з себе – СК «Фаворит» – найпотужніший меценатський проект Гармонії, тривалістю в 14 років.

Володимир Дорош – президент ПОГО «Федерації волейболу» та власник Лубенського молочного заводу, ТМ «Гармонія», зазначив, що свій внесок у справу збереження здоров’я нації та популяризації волейболу може зробити кожен представник бізнесу, якому небайдужі Лубни, активна молодь, спорт та діти.