Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Полтаві вшанували пам’ять загиблих героїв АТО та ОСС

Сьогодні, 24 травня, у Полтаві на Алеї пам’яті полеглих захисників України відбулося вшанування загиблих героїв АТО та ОСС. Пом’янути Героїв та покласти квіти до стели прийшли родичі, друзі загиблих та просто небайдужі полтавці.

Панахиду за полеглими воїнами провів отець УГКЦ Володимир Раковецький.

“Сьогодні День пам’яті героїв. Ми завжди з тими, хто зараз на передовій і постійно пам’ятаємо про тих, хто віддав своє життя. Ми ніколи цього не забуваємо та постійно допомагаємо тим хлопцям, які продовжують боротися на жорстоких рубежах війни. Важливо висловлювати їм свою вдячність і повагу не лише раз на рік, а кожного дня”, – сказала громадська діячка Наталія Костіна.

Своїми спогадами про загиблого товариша поділився старший сержант Сергій Лобов.

“У війні з Росією в Іловайському котлі загинув мій однокласник Олександр Мочалов. Останній раз я його бачив, коли був у Полтаві Майдан. У мене навіть в телефоні збереглося фото. Його не видаляю. Я був здивований і приємно вражений, коли дізнався, що Олександр добровольцем пішов в АТО захищати нашу Україну. Ми з ним спілкувалися по телефону… А потім зв’язок перервався”, – згадує Сергій Лобов.

Сьогодні Сергій прийшов пом’янути товариша. Також він серед нагороджених нагрудним знаком Полтавської обласної ради “За вірність народу України”. Щоправда, ця відзнака стала для нього сюрпризом.

“Особисто від себе та від Полтавської обласної ради, яка представляє громаду Полтавщини, хочу подякувати хлопцям, які у 2014 році попри все пішли захищати Україну від російської агресії. Дякую матерям, які з болем у серці відпустили своїх дітей. Я щасливий батько, що мій син, який теж пішов рядовим, повернувся живим. Хочу, щоб ніхто не забував, що у нас війна триває і сьогодні. Вона йде щодня. Майже кожен день гинуть наші хлопці, захищаючи Україну від російської агресії. Важливо розуміти, що у нас не конфлікт, не повстанці, а йде Російсько-Українська війна”, – сказав депутат Полтавської обласної ради Сергій Соловей та вручив захисникам нагрудні знаки Полтавської обласної ради “За вірність народу України”.

Зокрема, нагороду І ступеня отримав молодший сержант Роман Ландарь та старшина Олександр Титенко; ІІ ступеня – старший сержант Сергій Лобов та молодший сержант Дмитро Протопопов.