Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Полтаві відкрили інформаційну дошку Панасу Мирному (ФОТО)

На пошану пам’яті та з нагоди 170-річчя від Дня народження видатного українського письменника та громадського діяча Панаса Мирного, сьогодні, 13 травня, на фасаді Полтавської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Панаса Мирного відкрили інформаційну дошку.

На захід зібралися учні школи, громадські активісти, лауреати премії імені Панаса Мирного, представники влади та небайдужі полтавці.

– 70 років тому, у 1949 році, на честь 100-річччя від дня народження українського письменника Панаса Мирного, полтавській школі №8 було присвоєно його ім’я. І з того часу і по цей день учнівський і педагогічний колективи бережуть пам’ять про митця. Ми відчуваємо полум’я його щирої і щедрої душі, ми вчимося у нього бути патріотами, любити край, у якому народилися, місто, в якому живемо. Творимо майбутнє, пам’ятаючи традиції письменника і хочемо, щоб громада міста і осередок, де жив і працював письменник, пам’ятали про нього. І ця дошка буде свідченням глибокої пошани потомків патріоту, великому сину України. Спасибі усім, хто брав участь у цьому проекті, – сказала директор школи Світлана Богодиста.

Також присутні поклали квіти до могили Панаса Мирного.