Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У Полтаві відбувся відкритий фестиваль-конкурс фортепіанних та камерних ансамблів «Камерата»

У полтавській дитячій музичній школі № 1 імені Платона Майбороди відбувся традиційний відкритий фестиваль-конкурс фортепіанних та камерних ансамблів «Камерата». Організаторами є Управління культури виконавчого комітету Полтавської міської ради та дитяча музична школа №3 імені Бориса Гмирі, повідомляє Полтавська міська рада.

Метою фестивалю-конкурсу є розвиток культурних зв’язків, творчого росту учнів та викладачів, пошук та підтримка молодих талантів, сприяння популяризації фортепіанної та камерної ансамблевої музики серед молоді.

Дуже гарно, що цей фестиваль-конкурс відбувається вже майже 10 рік поспіль. І з кожним роком стає більше і більше учасників з різних міст України. Діти демонструють універсальну мову людства – музику. І це збагачує та прикрашає наш рідний край, – зауважив голова журі, народний артист України, заслужений діяч мистецтв України, завідувач кафедри композиції та інструментування Харківського національного університету мистецтв імені Івана Котляревського, композитор Володимир Пушкін.

Фестиваль-конкурс має статус Відкритого, тому до участі запрошувалися вихованці позашкільних спеціалізованих навчальних мистецьких закладів не тільки нашого міста та області, а й інших регіонів України.

Цього року заявки для участі в фестивалі-конкурсі надійшли з шкіл естетичного виховання Полтави, Харкова, Машівки, Козельщини. Загальна кількість 112 дітей, з них 53 ансамблі.

По завершенню всі учасники були нагороджені солодкими подарунками, грамотами і кубками.