Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві відбувся щорічний конкурс талантів «Міс та Містер ПДАА-2019» (ФОТО)

У залі – шалені вболівальники, на сцені – молоді, драйвові, розумні, креативні та талановиті учасники. У Полтаві відбувся щорічний конкурс талантів та особистості «Міс та Містер ПДАА-2019».

21 травня у Полтавській державній аграрній академії відбулося феєричне дійство. Тут пройшов конкурс краси та особистості «Міс та Містер ПДАА». Захід відбувся за сприяння управління у справах сім’ї, молоді та спорту міськвиконкому. Про це повідомили у Полтавській міській раді.

Участь у змаганні взяли п’ять дівчат та п’ять хлопців з різних факультетів вишу. Їхня задача – вразити своїми виступами почесне журі та довести своїм вболівальникам, що саме вони достойні таких титулів.

Серед членів журі депутат Полтавської міської ради Олександр Глазов. Розповідає: неодноразово доводилось журити на конкурсах краси та талантів, але кожного разу хвилюється як вперше.

– Для молоді подібні конкурси дають неабиякий старт для розвитку, дають можливість спробувати себе на сцені в різних ролях, переступити ту грань боязкості та опанувати себе, – зауважує депутат. – Впевнений, переможців цьогорічного конкурсу, та не лише переможців, а й учасників, ми побачимо ще неодноразово. Вони з гордістю будуть представляти навчальний заклад на міських, обласних та Всеукраїнських конкурсах.

Організатори заходу зауважують: готувалися до конкурсу майже три місяці. Багато студентів виявили бажання взяти участь у ньому, тому попередньо відбулись ще два відбіркові тури.

Прийшов по вболівати за свого кращого друга Івана Олексієнка Олександр Тарасовський. Хлопець говорить: підбадьорював товариша постійно та беззаперечно вірить у його перемогу:

– Ми з Ванею є учасниками гумористичної команди «Механіки». Коли дізнався, що він пройшов відбір на конкурс краси та особистої, з впевненістю сказав – перемога за тобою.

Тематичні виступи, дотепні жарти, драйвові танці, пісні та хвилюючі вірші: все це лунало зі сцени Полтавської державної аграрної академії під час конкурсу. Серед критеріїв, за якими оцінювали претендентів на перемогу – вміння вести себе на сцені, акторська майстерність та, звичайно, талант.

Так, за підсумками усіх конкурсних епізодів перемогу у конкурсі «Міс та Містер ПДАА-2019» здобули Ілона Волох та Іван Олексієнко.

Переможці конкурсу, ділячись враженнями, розповіли: до конкурсу готувалися відповідально, аби не підвести всіх тих, хто їх підтримував:

– Надзвичайно вдячні керівникам закладу та студентському самоврядуванню за підтримку та допомогу протягом усієї підготовки. Для нас перемога неочікувана, тому емоції переповнюють.

Святкову атмосферу заходу додавали виступи танцювального колективу «A.D.VA.N.C.E» та гумористичної команди «Без проблем», а також виступ переможця конкурсу «Пара BEST-2017» Сергія Шабельника з колективом індійського танцю «Сапна».