Ви тут:
Оголошення Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

У Полтаві відбудеться вечірка антистрес для ЗНО-шників”

У суботу, 25 травня, о 18:00 відбудеться вечірка «ЗНО: Антистрес». На випускників чекає музика, обговорення іспитів, чай, кава та живе спілкування.

Подія відбудеться в приміщенні полтавського осередку Української академії лідерства, що на провулку Рибальському, 16.

Вечірку організовують студенти УАЛ Полтава, щоб підтримати абітурієнтів та відволікти їх від напруги. «ЗНО: Антистрес» пройде паралельно й в інших містах, де знаходяться осередки Академії: Києві, Львові, Чернівцях, Харкові та Миколаєві.

Студенти запрошують долучитись до заходу всіх цьогорічних вступників. Обіцяють змістовне спілкування, емоційну розрядку після тесту через ігри, співи та інші активності. Долучитися до вечірки можна безкоштовно.

Зовнішнє незалежне оцінювання з української мови цього року складало близько 180 тисяч молодих людей. Для більшості з них такий іспит викликає стрес. На суботню акцію абітурієнтів запрошували одразу біля пунктів здачі тесту в четвер. Учасники акції зустрічали абітурієнтів з тематичними наліпками, усмішками та призами, розпитували про враження від тесту.

“Це було неймовірно складно, але ми впорались. Ми молодці,” – говорить Володимир, учасник ЗНО-2019.

Довідка: Українська Академія Лідерства — 10-місячна освітня програма розвитку для випускників шкіл віком від 16 до 18 років. Навчання триває 6 днів на тиждень, а студенти проживають у кампусах Академії. Програма допомагає молоді знайти своє призначення, пізнати країну та світ, усвідомлено обрати майбутню професію та розкрити лідерські якості.

Данило Карпа