Ви тут:
Анонс Полтавщина Суспільство 

У Полтаві свою нову книгу презентує популярна українська авторка Дара Корній

Дара Корній – сучасна українська письменниця, володарка відзнаки «Золотий письменник України» (2016 рік). Авторка має особливий стиль – пише в жанрах міського фентезі та соціально-побутової прози. У її творах реальність переплітається з міфами та легендами.

У травні цього року вийшла п’ятнадцята книга авторки – «Місяцівна», з чим і пов’язана прес-конференція.

У романі розповідається про дівчинку-альбіноску, яку кличуть Місяцівною. Незвичайні події у житті героїні починаються після того, як вона отримує від мами Василини старовинний оберіг. Та таким чином намагається врятувати доньку від автомобільної аварії.

У цього оберегу – давня історія, адже він передається із покоління в покоління по жіночій лінії в шляхетній родині Коморовських.

Отримавши оберіг, Місяцівна відчуває у собі зміни: з настанням ночі у неї неначе вселяється щось лихе. Одного разу вона прийшла до тями на старому сокальському цвинтарі, під нігтями мала сліди крові, у роті – її присмак.

Щоб позбутися від злої сили, яка нею заволоділа, дівчинці доведеться пройти курс реабілітації в психлікарні. Там вона починає розплутувати вузлики родинних таємниць, чимало цікавого дізнається про власне майбутнє та врешті-решт знаходить своє призначення там, де гори підпирають небо.

Цікаво? Тоді приходьте до Зміст-книгарні (вул. Небесної Сотні, 12) 31 травня о 10:00. Ви матимете змогу придбати цю книгу, особисто поспілкуватися з авторкою та отримати її автограф.