Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

У Полтаві розпочався турнір з плавання, присвячений пам’яті Михайла Бричкова

7 травня у Комунальному закладі «Полтавська дитячо-юнацька спортивна школа №3 з плавання» (відкритий басейн «Дельфін», 50м.) розпочався відкритий турнір з плавання. Змагання присвячені пам’яті Заслуженого тренера України Михайла Володимировича Бричкова. Захід відбувся за ініціативи управління у справах сім’ї, молоді та спорту міськвиконкому.

Спортивні змагання вже в двадцяте збирають не тільки дітей та молодь позмагатися, але й ветеранів спорту, серед яких Василь Великий, Вікторія Чазова, Тетяна Михайлова, Ірина Астпова, Василь Яценко, повідомляють у міській раді.

Відкрити урочистий турнір плавання завітала начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Олена Бабенко. Вона подякувала ветеранам цього спорту за великі перемоги, а юним спортсменам побажала натхнення, успіхів у цьому виді спорту та, звичайно ж, перемоги у турнірі. До усіх присутніх на заході з вітальним словом звернувся також і ветеран спорту Василь Великий.

 

Тренери-викладачі та запрошені гості з плавання вшанували пам’ять Михайла Бричкова хвилиною мовчання, а також поклали квіти до його портрету.

поширити новину: