Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві продовжують демонтувати літні майданчики, встановлені без дозвільних документів (ФОТО)

Паспорт прив’язки літнього майданчика піцерії «Монтана» (вулиця Котляревського, 19/10) закінчився ще 30 вересня 2018 року. Суб’єкт господарювання не демонтувала його, як вимагає того діюче законодавство та «Правила благоустрою міста Полтава».

Сьогодні, 17 травня, Інспекцією по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста були виконані роботи з демонтажу майданчика. На демонтажі були присутні керівництво міста, начальник Інспекції та спеціалісти, представники депутатського корпусу Полтавської міської ради, поліція, представники засобів масової інформації та адміністрація закладу громадського харчування, повідомляє прес-служба Полтавської міської ради.

Відповідно до Правил благоустрою та забезпечення чистоти і порядку в місті Полтава, демонтаж встановлених тимчасових споруд та будь-яких конструкцій здійснюється у випадках самовільного розміщення такої споруди, конструкції, недотримання вимог паспорту прив’язки при її встановленні та у разі закінчення строку дії та анулювання паспорту прив’язки, інших дозвільних документів. Працівниками інспекції неодноразово проводилась роз’яснювальна робота із суб’єктом господарювання щодо дотримання Правил, – наголосив начальник інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста Антон Тонконог:

“Роз’яснювальна робота проводилась щодо необхідності прибирання майданчика на зимовий період, надавалися Приписи на демонтаж та складено Адміністративний протокол. На жаль, підприємець проігнорував усі законні вимоги”

Так, Інспекція звернулась на комісію з розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності з проханням розглянути можливість примусового демонтажу тимчасової споруди – літнього майданчика.

Минулого тижня заступник міського голови з економічних та соціальних питань, голова комісії з розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності Тетяна Юрченко під час комісійного обстеження всіх літніх майданчиків, розміщених в районі вулиці Соборності, особисто приходила до підприємиці та роз’яснювала необхідність проведення демонтажу споруди. У цей же час Інспекція вручила їй припис та надала термін прибрати його:

“Ми наводимо в Полтаві порядок, щоб вона стала затишним та комфортним містом, – наголошує Тетяна Юрченко. – Під час засідання комісії, в березні цьогоріч, було прийнято рішення доручити Інспекції провести демонтаж цього літнього майданчика. Я зустрічалася з суб’єктом господарювання особисто. На жаль, як бачимо, жодної реакції від підприємця немає. Учора термін припису закінчився, сьогодні виконуємо демонтаж – закон має бути для усіх однаковий”

Однак власники спробували заблокувати роботу комунальників, тож у процес довелося втрутитися поліції. Після демонтажу літній майданчик буде переданий на зберігання до комунального підприємства КАТП-1628. Власник зможе його забрати, надавши відповідні документи, які підтвердять, що споруда знаходиться у його власності та відшкодувати витрати, пов’язані з демонтажем та зберіганням конструкції.